Стало відомо про те, з ким проводить свої вечори вдова Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська. Вона публікує спільні фотографії на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Таким чином, повідомляється, що на сторінці Оксани Гайсинської все частіше почали з'являтися фотографії з домашнім улюбленцем. Він допомагає їй впоратися з болем від втрати.

Дружина Геннадія Кернеса з домашнім вихованцем, фото: скріншот Instagram

1 січня жінка поділилася знову спільною фотографією з ним, і написала, що Новий рік вона зустрічала в компанії свого чотириногого друга. У публікації вона розповіла про складний 2020, і поклала надії на майбутній рік.

Близькі люди з оточення Геннадія Кернеса завжди говорили про те, що харківський мер дуже любив собак, і часто робив з ними фотографії. А на першому місці завжди у Кернеса був пес Марк, порода якого називається курцхаар. Близько року тому чоловік влаштовував йому навіть фотосесію, фотографії з якої залишилися на його сторінці.

Популярні новини зараз

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

По всій видимості, Марк нагадує Оксані про покійного чоловіка, якого вона сильно любила, і тому вона так до нього прив'язалася.

Нагадаємо, раніше Ключові моменти життя Кернеса показали всій країні: господарський талант, в'язниця і красуня-дружина

Як повідомляє портал "Знай.uа" Вдова Кернеса ГАЙСИНСЬКА обняла "улюбленого хлопчика" і заговорила про трагедію: "важко всім"

Також "Знай" писав, що Вдова Кернеса переписала бізнес на матір позашлюбної доньки мера Харкова