Харківська область посіла друге місце за кількістю випускників, що здали цьогорічні ЗНО на відмінні оцінки. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти на своїй сторінці у Facebook.
Серед випускників Харківщини 25 чоловік отримали за іспити відмінні оцінки. Більше — лише на Львівщині, де відмінником став 41 випускник. Замкнула першу трійку Дніпропетровська область, у якій відмінні оцінки за ЗНО отримали 20 майбутніх студентів.
А найнижчий результат — в Кропивницькій області, де лише один випускник зміг отримати відмінний бал на ЗНО.
Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що на Херсонщині в одному з кафе випускники напідпитку влаштували конфлікт з іншими відвідувачами.
Тимошенко: "Якби я перемогла на виборах у 2010 році – країна не опинилася б у війні"
Як довго працюватиме "Національний кешбек": чи завершать програму влітку і від чого це залежить
Карткові перекази: які обмеження діятимуть у квітні
Нова ера мобілізації: які зміни чекають з 1 квітня
Також “Знай.ua” розповідав про те, що київські студенти змусили ректора свого вишу переглянути рішення про призначення викладачем колишнього прибічника Януковича.