На сайті Харківської міської ради з’явилось дві петиції про скорочення інтервалів руху потягів місцевого метрополітену, повідомляє медіа-група “Об’єктив”.
Автори петиції пишуть, що через великі інтервали в години пік до потягів потрапити майже неможливо тому просять зменшити інтервали руху потягів. В іншій петиції вважають помилковим рішення про збільшення інтервалів руху у літній період, оскільки це призводить до створення штовханини. Також харків’яни скаржаться на те, що доводиться пропускати по два-три потяги перш, ніж вдається зайти у вагон.
Раніше мешканці Харкова також просили зобов’язати водіїв тролейбусів пускати пасажирів через усі двері, а не лише через передні.
Нагадуємо, що у Харкові готуються змінити модель оплати проїзду в міському транспорті та запровадити європейські підходи.
Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що харків’яни вимагають відремонтувати тролейбуси, які випустили на маршрути попри несправні кондиціонери.
Буде підвищення тарифів на газ та тепло: коли чекати змін у платіжках
Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14%
Світло можна повернути: ДТЕК пояснив, як діяти українцям
ПФУ піде по квартирах: що обов'язково перевірять
Також “Знай.ua” розповідав про те, що в одному з харківських тролейбусів не змогли порозумітись дві літні жінки.