В одній із груп у соцмережах виклали відео, на якому жінка жебракує, тримаючи на руках песика на станції метро Університет, повідомляє портал “Politeka”.

Активістам не сподобалась надто пасивна поведінка тварини. У відповідь на питання про те, що з собакою, жінка почала лаятись. Небайдужі громадяни одразу викликали поліцію.

А в коментарях у соцмережах з’явилась думка про те, що тварини ведуть себе пасивно через те, що їм вводять якусь речовину.

Нагадуємо, що раніше у Балаклії родина місцевих мешканців врятувала та вигодувала лисеня.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що в національному парку “Слобожанський” поселився врятований у Харкові борсук.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв

Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті

Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії

Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК

Показати ще

Також “Знай.ua” повідомляв про те, що на Сумщині з’явився гість із Криму - “червонокнижний” птах сип білоголовий, який прилетів туди на полювання.