Міський голова Харкова Генадій Кернес після тривалої перерви повернувся до соціальних мереж, повідомляє портал “NewsRoom”.
У своєму першому за два роки дописі в соціальній мережі Instagram Кернес розповів про прогулянку оновленим садом Шевченка, розмістивши дві фотографії. На одній з них від позує для вуличного художника, а на іншій — художник показує портрет харківського мера.
Цей пост зібрав понад 14 тисяч відміток “подобається” та його прокоментували понад 350 користувачів.
Нагадуємо, що раніше великий резонанс серед харків’ян викликало встановлення у трьох харківських парках лавок за дуже завищеними цінами.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Києві демонтують близько 100 літніх майданчиків ресторанів, які їх власники встановили незаконно.
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців
Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв
Також портал "Знай.ua" писав, що міст над колектором на житловому масиві Осокорки, який наразі демонтують, був зведений за усіма державними будівельними нормами і був частиною очисної системи.