Ленінський районний суд Харкова визнав винним чоловіка, який протягом розбещував онучку своєї коханки, повідомляє портал “Depo.ua” з посиланням на прокуратуру Харківської області.
Як повідомляється, чоловік проживав разом із своєю 45-річною коханкою та її онукою. Коли жінка йшла на роботу, або по справах — залишала дівчинку під наглядом свого співмешканця, а той майже рік її розбещував, допоки в грудні 2017 року це не побачила бабуся дівчинки.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone
За мовчання чоловік навіть давав дівчинці гроші. Наразі на вимогу суду він знаходиться під вартою. Суд присудив йому 14 років ув’язнення, але вирок ще не набув чинності — триває час на апеляційне оскарження.
Нагадуємо, що у центрі Харкова вчора затримали жінку, яка намагалась продати напівживих кошеня та цуценя.
Раніше портал "Знай.ua" писав, що під Харковом "чорних лісорубів" спіймали на гарячому: Зеленському доведеться нагрянути ще
Також портал "Знай.ua" інформував, що у Харкові вандали віддячили українським героям по-повній: фото "розправи"