До харківських правоохоронців надійшов дзвінок від місцевого мешканця, який повідомив про те, що знайшов відро з предметами, схожими на гранати, повідомляє портал “Politeka” з посиланням на Головне управління Національної поліції в Харківській області.
Як повідомляється, вибухонебезпечне відро було знайдене біля однієї з кав’ярень. На місце виїхали фахівці вибухотехнічної служби, слідчо-оперативна група та патрульні поліцейські. Вони вилучили чотири саморобні гранати, подібні до гранат Ф-1.
Прекрасна новина!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Скоріше качай програми для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це в неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Рф готує серію масових ударів по Україні
Пенсіонерам припинять виплати: як не залишитись без копійки
Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати
Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
Наразі розпочате досудове розслідування за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються усі обставини події.
Нагадуємо, що на початку тижня бойову гранату виявили просто на одному з пішохідних переходів Дніпра.
Як повідомляв Знай.uа вибух на дитячому майданчику під Дніпром: що відомо про стан покалічених малюків.