У саду Шевченка в Харкові планують відселити лебедів з озера та побудувати там фонтан, повідомляє видання “Politeka”.
Мер Харкова Генадій Кернес пояснив це тим, що відвідувачі парку, попри заборони, купались в озері, годували лебедів невідомо чим, намагався “допомогти” птахам знайти їхній будиночок і так далі.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
В Україні зростуть пенсії та зарплати: коли та наскільки
Тисячі українців звільнять від призову: кого заборонили чіпати ТЦК
Українцям з малою пенсією докинуть грошей: кому прийдуть доплати у червні та липні
Перевірятимуть усіх - і людей, і автомобілі: СБУ розгорнула масштабні перевірки
Тепер замість лебедів, яких переселять в інше місце, на озері буде збудовано фонтан. Щопрада, заявлена на тендері вартість робіт, складає аж 51 мільйон гривень.
Нагадуємо, що нещодавно в Одеському зоопарку дитинча народилось в пари зебр Гранта.
Як повідомляв портал Знай.ua, єдина повністю дика популяція коней Пржевальського мешкає в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.
Також портал Знай.ua писав, що в харківському зоопарку велика черепаха не хотіла відпускати свою наглядачку пообідати.