В ніч на 25 серпня біля села Артемівка Харківської області електричка збила людину, повідомляє портал “Город Х”.

Як повідомляється, машиніст електрички “Харків-Беляєвка”, що наближалась до Артемівки, помітив на коліях чоловіка, що сидів та не рухався. На сигнал невідомий не зреагував, а екстрене гальмування уникнути наїзду не допомогло.

Електрички в Києві

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Популярні новини зараз

Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима

Українцям підвищать пенсії на 25%

Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати

На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою

Показати ще

Від отриманих травм чоловік помер на місці. Наразі відкрите провадження за частиною 3 статті 276 Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, що на минулому тижні Південна залізниця анонсувала запуск нової електрички сполученням Харків — Золочів.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Киян залишили без міської електрички: кому доведеться ходити пішки

Раніше портал Знай.ua писав, Укрзалізниця обкладе львів'ян драконівськими штрафами: подробиці скандального ноу-хау