Сьогодні харків’яни зберуться біля пам’ятника Шевченку для вшанування загиблих за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, повідомляє портал “Вечірній Харків”.
Ця дата — нова для нашої країни. Її відзначення запровадив Президент Володимир Зеленський під час святкування Дня Незалежності та підписав відповідний указ.
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу.
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Сьогодні біля пам’ятника Шевченку у Харкові зберуться представники Харківської облдержадміністрації, силових відомств, структурних підрозділів та просто небайдужі люди для того, щоб вшанувати пам’ять загиблих та висловити подяку быйцям, якы зараз захищають Україну на сході.
Також до Дня захисника України 14 жовтня відкриють новий меморіальний комплекс, будівництво якого знаходиться на особистому контролі губернатора Харківщини Юлії Світличної.
Нагадуємо, що сьогодні Володимир Зеленський та міністр оборони Степан Полторак шанали пам’ять загиблих захисників України.
Як повідомляв портал Знай.uа, Разумков зі "Слуги народу" не стримався перед матерями загиблих героїв: сльози текли градом, фото.
Також Знай.uа писав про те, що Коломойський зробив сміливу заяву про розпуск Ради.