Мешканка Харкова в соціальних мережах поскаржилась на те, що її обікрала щипачка, повідомляє портал “Politeka”.

Як повідомляється, пасажирка тролейбуса помітила підозрілу жінку, яка разом з молодиком дуже довго терлась біля неї, а після того, як вони вийшли, виявилось, що сумка постраждалої порожня. Також потерпіла повідомила про те, що з боку поліції ніяких дій не було при тому, що вона цих крадіїв бачить дуже часто.

Під фото в соцмережах користувачі написали, що ця крадійка — відома в Харкові, яка Катька-ручка і “працює” вона не тільки у транспорті, а і на ринку “Барабашово”.

Нагадуємо, що нещодавно харків’яни скаржились на злодійку, яка, маскуючись під лікаря, обчищає відвідувачів поліклінік та лікарень.

Як повідомляв Знай.uа в Запоріжжя сварка між братом і сестрою закінчилася справжньою різаниною.

Популярні новини зараз

Мінімальна пенсія у 2025 році: чи зростуть суми та як вона визначається

Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту

Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри

Стаж, середня зарплата та мінімалка: які сюрпризи готує пенсійна система у 2025 році

Показати ще

Також Знай.uа писав, що в Вінниці п'яний водій отримав шість протоколів порушень, після того, як хотів обдурити патрульних.