Московський районний суд Харкова присудив один рік умовного покарання чоловіку, який в серпні вкрав у “Сільпо” шоколад, повідомляє портал “Город Х”.
Як повідомляється, спочатку чоловік спробував поласувати шоколадом у магазині на проспекті Тракторобудівників. Але винести 11 плиток шоколаду не зміг — охоронець помітив це та забрав ласощі.
Через пару годин ласун спробував забрати шоколад з магазину на вулиці Гвардійців Широнінців. На цей раз йому вдалось пройти повз каси та охоронців, але його дуже швидко розшукала поліція.
Окрім умовного терміну ласуну також присудили сплатити 1900 гривень судових витрат.
Слов'янський гороскоп на квітень 2025: на кого чекають несподівані зміни та доленосні зустрічі
Військові квитки старого зразка: що буде, якщо не замінити
Водіїв чекають радикальні зміни: суворі перевірки лише початок, всіх "прогонять" через "Оберіг"
Ситуація на межі колапсу: восени українці можуть залишитись без газу
Нагадуємо, що на початку жовтня в Запоріжжі невідомі в масках пограбували офіс місцевого бізнгесмена.
Як повідомляв Знай.uа, харківська поліція затримала жителя селища Пісочин, якому інкримінують серію зґвалтувань на території всього Харкова.
Також Знай.uа писав, що багатьом львів'янам у ці вихідні не вдасться скористатися звичним маршрутом громадського транспорту.