У вівторок, 8 жовтня, в Харківській обласній державній адміністрації підписали розпорядження про початок опалювального сезону, повідомляє “Суспільне”.
У розпорядженні не вказано, коли саме на Харківщині з’явиться тепло, але директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА Сергій Магдисюк пояснив, що Кабмін передав повноваження вирішувати це органам місцевого самоврядування. А однією з умов включення опалення є середньодобова температура нижче 8 градусів протягом трьох діб.
Також Магдисюк відзначив, що підготовку до опалювального сезону завершили та провели якісно, виконавши усе, що було заплановане.
Готуються до масштабного наступу: рф перекинула рекордну кількість військових на фронт
Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби
Банки встановлять контроль за рахунками пенсіонерів: кому ПФУ може припинити виплати
Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
Як повідомляв раніше Знай.ua, на що українці готові, щоб не втратити субсидію: розлучення і довіреності заради комуналки
Також Знай.ua писав про те, що хто залишиться без субсидій: в Кабміні розповіли, що буде з комуналкою в опалювальний сезон.