Харківський очільник Геннадій Кернес прокоментував ситуацію, яка склалась навколо комунального підприємства “Харківські тепломережі”, повідомляє портал “StatusQuo”.

За словами Кернеса, заборгованість по зарплаті на підприємстві є наслідком, в тому числі, заборгованості населення по сплаті за комунальні послуги. Тому на сесії міської ради прийняли рішення про виділення 90 мільйонів гривень на зарплатню тепловикам.

ліквідація пошкоджень тепломереж

Також мер пояснив, що підвищення зарплат працівникам комунальних підприємств потягне за собою зростання тарифів на їхні послуги, а харків’яни і за нинішніми тарифами ледве платять.

Нагадуємо, що через заборгованість по зарплаті працівники комунального підприємства “Харківські тепломережі” погрожували зривом опалювального сезону в місті.

Популярні новини зараз

ТЦК "візьме на олівець": повідомили про нові штрафи

Тарифи на газ у лютому: чому платіжок стане більше

Все життя працювали даремно? Чому ПФУ нараховує копійки попри великий стаж

Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають

Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, на що українці готові, щоб не втратити субсидію: розлучення і довіреності заради комуналки

Також Знай.ua писав про те, що хто залишиться без субсидій: в Кабміні розповіли, що буде з комуналкою в опалювальний сезон.