У Харкові підірвали автомобіль адвоката Андрія Гагуна. Про це розповіли в інтернет-ресурсі "UA:Харків".

Раніше поліція повідомляла, що вранці на вулиці Чайковського був підірваний автомобіль марки Nissan Qashqai, однак не уточнювала ім'я його власника.

Сам Гагун вважає, що його хотіли «налякати, щоб не займався правозахисною діяльністю». Адвокат не постраждав, вибух тільки трохи подряпав йому руки. Разом з тим, вибуховою хвилею вибило вікна в сусідніх будинках, а металеві осколки пошкодили п'ять поруч припаркованих машин.

Вибухотехніки, які працювали на місці події, відзначають, що вибуховий пристрій було розміщено під автомобілем, на асфальті.

Популярні новини зараз

Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч

Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв

Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії

Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК

Показати ще

У зв'язку з надзвичайною подією поліція оголосила план "Перехоплення": шукають злочинців, які заклали вибухівку. Правопорушники можуть пересуватися по області на автомобілі Opel Vectra синього кольору з еврономерами. Їх підозрюють у замаху на умисне вбивство.

Нагадаємо, суд виправдав учасника сепаратистського референдуму в Маріуполі: коли вирішив "підзаробити".

Як повідомляв Знай.uа бойовики вдарили нишком за мирним після розведення військ: весь селище в руїнах.

Знай.uа писав, ЗСУ на Донбасі понесли серйозні втрати, путінські найманці перейшли всі межі: що сталося.