У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення про підвищення тарифів на послуги газорозподільних компаній. Про це стало відомо з тексту відповідного документа – матеріалів засідання комісії.

Як наголошується в документі, тарифи для газорозподільних компаній будуть підвищувати за два періоди. Перше підвищення очікується 1 січня 2020 року, другий – з 1 липня 2020 року. Таке рішення ухвалили, щоб не спровокувати «різкого збільшення фінансового навантаження на споживачів газу».

Таким чином, для "Харківгазу" новий тариф передбачає підвищення ціни за кубометр блакитного палива з 0,86 гривень до 1,07 гривень взимку наступного року, і до 1,37 гривень влітку. Остаточне подорожчання складе 59,3% від діючої ціни.

Нагадаємо, Зеленський розповів українцям про наболіле. Гончарук розповідає Зеленському про те, що вже цієї зими платіжки українців за комуналку можуть знизитися на цілих 50%.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Зеркаль залишила посаду міністра МЗС.

Популярні новини зараз

ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні

Відключення світла можуть збільшитись: якими будуть графіки у березні

"Шара" закінчилася: в Україні можуть зняти мораторій на підвищення тарифів на комуналку

Виплат більше не буде: кому скасують соцдопомогу з березня

Показати ще