Трагічна звістка приголомшила Харківщину - у Дергачівському районі 12-річний школяр помер від пневмонії, яка розвивалася занадто швидко.
Про це повідомляє "Город Х" з посиланням на свідчення односельців хлопчика. За їх словами, дитина померла від пневмонії.
"В неділю хлопчикові різко стало погано. Йому викликали "швидку". Госпіталізували його чи ні, не знаю. Але факт в тому, що дитина померла від пневмонії", - розповідають селяни.
В Харківській облдержадміністрації підтвердили факт смерті школяра.
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт
Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла
Школярі перестали розуміти навіть умову завдання: діти більше не вміють читати і рахувати
"Дитина померла 9 лютого. Прибула на місце "швидка" лише зафіксувала факт смерті хлопчика. На даний момент говорити про причини смерті не можемо, так як ще немає офіційного висновку судмедекспертизи", - підкреслюють чиновники.
Також стало відомо про те, що за декілька днів до трагедії батьки дитини зверталися до лікаря, але симптоми у медика ніяких побоювань не викликали.
"У дитини був нежить, ГРВІ - нічого такого, що викликало б побоювання. Через кілька днів у хлопчика різко піднялася температура, і він помер. Сім'я нормальна, дитина без яких-небудь хронічних хвороб", - резюмують мешканці села.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, на Харківщині лютує епідемія грипу - медики б'ють тривогу, оскільки кількість хворих зростає шаленими темпами.
Як повідомляв портал "Знай.ua", через розгул небезпечного вірусу і оголошеного карантину в Дніпрі вирішили проводити заходи з дезінфекції в громадському транспорті.
Також "Знай.ua" писав, що в Україні не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусом.