В Харківській області, в місті Ізюм, водій фури не впорався з керуванням на слизькій дорозі, перекинувся і з'їхав у кювет. Відповідні фото опублікували у пабліку «Х**вий Харків» у соціальній мережі Instagram.
«Новий вид дрифткарів в Ізюмі. Ранок у когось явно не задався», - написали автори посту.
Гороскоп на сьогодні 4 листопада: порядок овнів, аналіз терезів та успіх стрільців
Тарифи на електроенергію готуються переписати: як і коли зміняться ціни
У школах з'являться нові предмети
Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування
Однак не всі харків'яни поставилися до опублікованого фото з таким сарказмом.
«Підпис ідіота... а машина мого знайомого, бездіяльність Автодору і ожеледь! Слава богу, всі живі і здорові!», - написав один з коментаторів.
«В Чугуєві точно так само зараз лежить», - додає інший.
Крім того, користувачі відзначають, що поворот, на якому перекинулася фура, давно відомий численними аваріями.
«На тому повороті влітку аварії через день, що вже там взимку говорити», «Це класичне місце!», «Ох вже цей поворот...», - пишуть городяни.
Нагадаємо, що у столиці на проспекті Бажана сталася ДТП, яка могла закінчитися потужним вибухом.
Також портал Знай.uа писав, що у Дніпрі чоловік, якого патрульні затримали за водіння у п'яному вигляді, пропонував патрульним нестандартний хабар.