Україна вже тривалий час знаходиться на карантині через пандемію коронавірусу. Всі українці в цей період запасаються антисептичними засобами, масками і гумовими рукавичками. Багато хто панікує, і змітають всі полиці у продуктових магазинах.
Але є й такі, хто ставиться з гумором до всього, що відбувається в країні і намагається хоч якось відволікти українців від паніки. Так, харків'янин показав усім, оригінальний спосіб створення бюджетної маски від коронавірусу. Відповідне фото оприлюднили в спільноті "h_kharkov".
Так харків'янин вирішив пожартувати і зробив захисну маску від коронавіруса з трусів. Але користувачі мережі неоднозначно відреагували на такий іронічний жарт харків'янина.
"Після карантину вся країна залишиться без трусів", "Труси чи що натягнув", "Як зробити таку", "Чим старіше труси, тим більше схожі на балаклаву!", "Якийсь боязкий варіант", - такі коментарі залишили користувачі мережі під фото.
Осінніх канікул не буде: школярам доведеться навчатися без перерви на відпочинок
Залишаться без пенсії: кому можуть зупинити виплати з 1 січня
Будинки промерзнуть за півтора дня: хто виживе без опаленння, коли зима вдарить на повну
Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Нагадаємо, як пандемія поширюється Україною — з'явилася інтерактивна карта з областями. В Україні з'явився унікальний ресурс, який дозволяє відстежити ситуацію з поширенням коронавіруса
Як повідомляв портал "Знай.uа" , коронавірус в Україні Комаровський назвав ризики для вагітних жінок та новонароджених дітей. Доктор Євген Комаровський зробив заяву про коронавирусе
Також "Знай.uа" писав, з Італії просто в ліс – карантин штовхає людей на несподівані вчинки. Українець прийняв цікаве рішення після приїзду з Італії