Харків'яни з ранку 19 квітня почали скаржитися на сильний запах гару і густий смог, що накрив місто. Про це пишуть у місцевих спільнотах в соцмережах, публікуючи відповідні фото.
«Нам пишуть, що зміг стоїть по всьому місту. Ще один привід сидіти вдома», - відзначають в співтоваристві «Х**вий Харків».
«Нічого не смердить. Заспокойтеся», «Павлово поле сильно смердить», «ХТЗ смердить», «Немишля смердить жахливо», «В аеропорту дуже їдкий сморід», «На заводі Шевченка зміг і порядно неприємно дихати», «На Холодній горі сморід нереальна і все небо затягнуте смогом. Я не зрозумію, як людям не смердить. Все затягнуло», «Це не тільки в місті, але і за межами, 50 км від Харкова - дим і сморід, капець, і ніхто не знає, звідки це», - діляться в коментарях харків'яни.
Викликають на "підмогу" навіть СБУ: в Україні посилили мобілізацію – забирають усіх
Доведеться сидіти на хлібі і воді: основні продукти харчування в Україні різко здорожчають восени - що найбільше
Торкнеться мешканців 9 областей: пенсіонери отримають пристойні доплати до пенсій
Мобілізація 60+: як будуть призивати до армії дідусів
«Це не зміг, це шашлики смажать», «Всі масово смажать шашлики, ясно ж», «Це спалюють трупи тих, хто вчора у церкві святили паски», «Кальянки відкрилися просто», - жартують коментатори.
«З Києва притягло?», «Чорнобиль горить», «Далеченько. Поруч горить щось. Труять нас, як тільки можуть», - припускають деякі користувачі.
Нагадаємо, під Києвом двоє паліїв на скутерах потрапили на відео, копи йдуть по гарячих слідах.
Як повідомляв портал Знай.uа, страшний пожежа перетворила харківський "Барабашово" на попіл – згоріли десятки магазинів.
Також портал Знай.uа писав, в село Дівички Переяслав-Хмельницького району Київській області рятувальники погасили пожежа поблизу військових складів.