У Харкові сталася жахлива ДТП, чоловік на бусі протаранив офіс.
Про це повідомляє в соціальній мережі фейсбук спільнота "Солнцеликий Харків".
Так, стало відомо, що в Харкові в середу рано вранці на Олексіївці сталося ДТП, відомо, що чоловік на бусі протаранив один з місцевих офісів.
На місце події виїхав наряд патрульної поліції і бригада швидкої допомоги. Правоохоронці оглянули місцевість, щоб встановити всі деталі та обставини події. На даний момент ведеться слідство.
Прибулі на місце події медики надали першу медичну допомогу постраждалим, водій в результаті цього ДТП серйозних травм не отримав.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше У Харкові некерований легковик розчавила мотоцикл - молодий хлопець загинув в обнімку з залізним конем
Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу
В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів
Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Перевірять кожного пенсіонера: можуть урізати надбавки до пенсій
Як повідомляє портал "Знай.иа" У Харкові подружка Зайцевої лоб у лоб протаранив швидку, - момент кривавого ДТП потрапив на відео
Також Знай.иа" писав, що У Харкові нервова бабуся проміняла життя на пенсію, трагедія потрапила на камеру