Увечері, 11 жовтня, в Харкові сталася бійка між нібито прихильниками мера міста Геннадія Кернеса і членами команди "Слуга народу".
Про це повідомляє Pavlovsky News в Телеграм.
Відзначається, що група молодих людей з ножем напала на агітаторів Зе! Команди, представившись прихильниками мера Геннадія Кернеса.
Судячи з відео, представники пропрезидентської партії змогли дати відсіч, обороняючись стільцями. Представники губернатора Олексія Кучера заявили про провокацію з метою зіштовхнути керівників області та міста. Провокаторів обіцяли знайти і покарати.
Губернатор Харківської області Олексій Кучер прокоментував дану подію:
Гороскоп на сьогодні 2 серпня: обережність Тельців, перешкоди Левів та радикальні зміни Водоліїв
Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома
Українцям виплатять щорічну допомогу: як отримати 3000 гривень
Стосується всіх, хто має газові лічильники: "Нафтогаз" дав кілька днів і попередив про наслідки
"Навмисне скандування хуліганами підтримки чинному меру розцінюю як спробу спровокувати наш конфлікт. Не вийде! Всі будуть знайдені і жорстко покарані за законом!
Матеріали вже передані в нац.поліцію."
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Зі Львові "втік" агітаційний намет перед виборами, кумедне відео
Як повідомляє портал «Знай.иа» У Чернівцях хитрі кандидати в слуги народу змушують агітаторів гарувати " за ідею"
Також «Знай.иа " писав, що П'яний у мотлох харків'янин розгромив агітаційний намет: "виборів не буде"