У центрі Харкова на площі Свободи вигулювали левеня. Тварину помітили біля головної ялинки міста.

Про це повідомили очевидці в телеграм-каналі "ХС / Харків".

Левеня моментально стало зіркою вечора і його могли погладити всі бажаючі.

Левеня, скріншот з відео

За інформацією МГ "Об'єктив", левеня на площу Свободи привезли близько 9-ї вечора. Власник хижака Станіслав Кишинський запевняє: такі прогулянки цілком безпечні як для тварини, так для людей.

Популярні новини зараз

Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти

Українцям перерахували субсидії: як дізнатись новий розмір виплат

Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей

Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу

Показати ще

Пухнастика звуть Сімба і йому вже рік і сім місяців.

"Хотіли зробити настрій новорічний. Ми робимо взагалі акції в інтернати возимо тварин, унікальний проект для діток”,- розповів господар юного лева.

Левеня, скріншот з відео

Сімбу водили на повідку, але без намордника. Іноді він як грайливе кошеня стрибав на людей, хапав їх за одяг кігтями. Господар пояснив, що так тварина проявляє свою симпатію.

Через 20 хвилин прогулянки Сімба втомився. Маленький лев почав гарчати і тікати від людей. Його посадили в машину і відвезли додому від натовпу.

Левеня, скріншот з відео

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Відчайдушний українець прогулявся з левицею, очевидці розбіглися як миші: "це моя кішечка"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Хлопець кинув престижну роботу і виходив маленького левеняти. Тепер 80 кг доброти люблять його, як батю

Також «Знай.иа " писав, що Цар звірів невдало пожартував над сонною подругою: левиця показала, хто господар