З суботи, 10 квітня, в Харкові посилили карантинні обмеження через зростання захворюваності на коронавірус.
Про це у своєму Telegram-каналі заявити секретар міськради Ігор Терехов.
"Ви знаєте, що Україна вийшла на перше місце в Європі з поширення коронавірусу. У Києві та ряді областей країни — жорсткий локдаун, з обмеженнями роботи транспорту, закриттям дитячих садків, середніх і вищих навчальних закладів і фактичною забороною на роботу малого і середнього бізнесу. Харківська область впритул підійшла до червоної зони. І всі ці обмеження можуть бути введені в нашому місті рішенням Кабінету Міністрів",- написав Терехов.
Які заборони діятимуть:
- Заклади громадського харчування працюватимуть до 20:00
- Непродовольчі магазини — до 20:00
- Громадський транспорт працює в звичайному режимі
- Школи (1-4 клас) та дитячі садки - без змін
- 5-12 класи-переходять на дистанційне навчання
"Навчання перетворилося на каторгу": які помилки вбивають інтерес до школи
Електронна трудова книжка: як дізнатися чи внесені ваші данні
Працюючим пенсіонерам готують підвищення: кому додадуть автоматично, а хто муситиме звільнитись
ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись
Нагадаємо, раніше Покійний Кернес збере всіх собачників Харкова під одним дахом. У Харкові 31 Липня і 1 серпня запланована виставка собак пам'яті покійного Геннадія Кернеса.
Як повідомляє портал Знай.ua Терехов ощасливить харків'ян новими тролейбусами. З Луцького автозаводу" Богдан " до Харкова відправили партію з 11 тролейбусів.
Також Знай.ua писав, що жителі селища Рогань показали, в якому аварійному стані знаходиться один з будинків. Один з під'їздів, який жахає своїм зовнішнім виглядом: обшарпані і гниють стіни, мокра стеля, з якого все сиплеться на голову і інші "принади".