У поїзді Укрзалізниці в одному з вагонів вікно, що протікає, заткнули сміттям.
Відповідні кадри показали в Телеграм-каналі "Одеса як вона є".
Так, стало відомо, що в поїзді Укрзалізниці Чернівці-Одеса-Білгород-Дністровський зламалося вікно і під час поганої погоди почало протікати. Але в Укрзалізниці не поспішили виправити цю поломку, а вирішили вчинити оригінально.
Скріншот допису
Так, у поїзді Чернівці-Одеса-Білгород-Дністровський вікно, що протікає вирішили заткнути сміттям, а саме пластиковою пляшкою.
Вікно поїзда Укрзалізниці
"Кмітливість Укрзалізниці не перестає вражати: то потоп віником усувають, то вікно сміттям підшаманили. І з такими вагонами вони ще ціни на проїзд не соромляться піднімати", - сказано в повідомленні Телеграм-каналі "Одеса як вона є".
Нагадаємо, раніше харків'яни потрапили під "обстріл" крижаних крапель в поїзді: Привіт, " Укрзалізниця"
Як повідомляє портал Знай "Халк" влаштував погром у вагоні Укрзалізниці: розбитий стіл, вікно, всюди сміття і брудна постіль
Популярні новини зараз
Показати ще
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК
Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК
Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Також Знай писав, що "Укрзалізниця влипла в скандал з чергами на електричку: "Кам'яний вік якийсь!"