У Харкові школярі-екстремали відпочивають у небезпечних місцях. Про це повідомили на Telegram-каналі "Х**вий Харків".
Харків'яни помітили підлітків, які відпочивали на даху дев'ятиповерхового будинку. Відповідне відео опублікували в мережі.
На опублікованому відео можна помітити двох дівчаток-підлітків, які сидять на даху дев'ятиповерхового будинку. При цьому вони знаходяться досить близько від краю будівлі.
На відео голос за кадром підкреслює, що дівчатка сидять на великій висоті.
Автор публікації додав, що підлітки забралися на дах будинку не в перший раз.
Рф готує серію масових ударів по Україні
Низку пенсіонерів звільнили від оплати комуналки
Залишилось менше двох тижнів: власників квартир та будинків зобов'язали заплатити
Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
"І так майже щовечора на Родніковій 9 діти гуляють по даху будинку"- зазначено в публікації.
Користувачі Мережі не могли пройти повз таку публікацію і висловили свою думку в коментарях. Багато висловили невдоволення і розкритикували дії дівчаток, але знайшлися і ті, хто не побачив нічого поганого в небезпечних прогулянках підлітків по даху.
Нагадаємо, що купання у водоймах і пожежна безпека: школярам нагадали, які загрози їх чекають на канікулах
Як повідомляв портал "Знай.uа", батькам пояснили, чи можна змушувати дітей мити підлоги і копати клумби в школі
Також, "Знай.uа" писав, що Українка зізналася, як батьки готуються до ЗНО своїх дітей: "Щоб жили краще, ніж я"