На Харківщині вчергове зафіксований факт спроби підкупу виборців, повідомляє портал “Харьков Один” з посиланням на Головне управління Національної поліції у Харківській області.
Як повідомляється, у селі Пархомівка Краснокутського району місцеві мешканці звернулись до сільського голови з повідомленням про те, що їм через поштове відділення надсилають невідомі пакунки. У посилках знаходились медичні препарати та листівка із зображенням кандидата у народні депутати.
Також посилки з ліками від імені кандидатів у нардепи розсилали у місті Валки.
Нагадуємо, що на Харківщині агітатори від кандидатів у нардепи вдаються також до роздач продуктових наборів.
Раніше портал “Знай.ua” повідомляв про те, що п’ятеро харківських кандидатів у нардепи знялись з передвиборчих перегонів.
Ворог змінив тактику шахедних атак: українців попередили про нову небезпеку з неба
У ЗСУ попередили про "смертельну зону": яке місто опинилося під загрозою
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні
Також “Знай.ua” розповідав про те, що кандидату від “Опозиційної платформи — За Життя” Дмитру Святашу зірвали зустріч з виборцями.