У Харкові на вихідних 67-річна місцева мешканка вдарила ножем власного онука, повідомляє портал “Politeka” з посиланням на Головне управління Національної поліції в Харківській області.

Як повідомляється, пенсіонерка посварилась з 28-річним онуком та завдала йому трьох ударів ножем в живіт. Молодик наразі знаходиться у лікарні.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 та частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу. Пенсіонерці вже оголошено підозру у скоєнні кримінального злочину. Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу.

Нагадуємо, що нещодавно отримав вирок суду чоловік, який напідпитку влаштував різанину із своїми друзями по чарці.

Популярні новини зараз

Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили

Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026

Показати ще

Раніше портал “Знай.ua” розповідав, що харківські правоохоронці знешкодили угрупування квартирних крадіїв, які накрали на загальну суму майже півмільйона гривень.

Також “Знай.uа” розповідав про те, що в Чугуєві затримали злодюжку, який пограбував квартиру сусідки, прикриваючись благородними мотивами.