У селищі Сахновщина Харківської області дитина випала з вікна другого поверху, повідомляє портал “Mediaport”.
Як повідомляється, батьки дівчинки в цей час знаходились на роботі, а вдома була лише 11-річна старша сестра.
Чудові новини!
Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Борги за комуналку та кредити: які нові санкції приготували боржникам
Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026
Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс
Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Постраждалу спершу доправили до Сахновщинської лікарні, але згодом перевели до лікарні швидкої та невідкладної допомоги у Харків. Дівчинка наразі при тямі, але у важкому стані знаходиться у відділенні дитячої нейрохірургії.
Нагадуємо, що в Києві затримали крадія, який напідпитку намагався вкрасти телевізор з дитячої лікарні.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Одеській області група підлітків вирішила пограбувати будинок жінки, яка поїхала тим часом по справах.
Також портал "Знай.uа" писав, що Харковом прокотилася хвиля квартирних пограбувань, від яких не рятують навіть решітки на вікнах.