Харківський очільник Геннадій Кернес не збирається відмовлятись від будівництва дороги, яка має пройти біля ринку Барабашово, повідомляє портал “Depo.ua”.
За словами Кернеса, він не збирається відмовлятись від будівництва цієї дороги, яка передбачалась вже не одним Генеральним планом, починаючи с 1953 року. А підприємці отримають нові торгові місця на комунальному ринку.
Щодо акції протесту, то харківський очільник назвав її “індійськими гульками-гайками” та повідомив, що знає, ким являються протестувальники та де і як вони працюють.
Нагадуємо, що харківські комунальники повідомили про загрозу зриву опалювального сезону в місті через заборгованість по зарплатні.
Гороскоп на сьогодні, 14 червня: чого краще не робити, аби не пошкодувати вже скоро
Воду з-під крана пити не можна: українців суворо попередили щодо якості
ТЦК будуть безсилі: юрист пояснив, кого не мають право затримувати на блокпостах
Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Як повідомляв раніше Знай.ua, на що українці готові, щоб не втратити субсидію: розлучення і довіреності заради комуналки
Також Знай.ua писав про те, що хто залишиться без субсидій: в Кабміні розповіли, що буде з комуналкою в опалювальний сезон.