Мешканці Харкова пропонують обладнати безкоштовним доступом в інтернет найдовші маршрути міського транспорту, повідомляє портал “Город Х”.

З петицією про це харків’яни звернулись до мера міста Геннадія Кернеса. На думку авторів пропозиції — інтернет в найдовших маршрутах міського транспорту просто необхідний для того, щоб пасажирам було, чим зайнятись під час довгих поїздок. Зокрема, пропонується обладнати доступом в інтернет автобус №119 та тролейбуси №3, 19 та 35.

Тролейбус

Для того, щоб петиція потрапила на розгляд до міської ради, вона має набрати п’ять тисяч підписів за три місяці.

Нагадуємо, що днями в одному з харківських тролейбусів водій зробив кондукторці пропозицію руки й серця просто на очах в пасажирів.

Популярні новини зараз

Поліція оштрафувала мобільну вогневу групу за перевищення: мчали на Land Rover збивати "шахеди"

По 1500 гривень з кожного: зобов'яжуть заплатити окрім платіжок

Не надбавка, а подачка: які доплати виплатять пенсіонерам у вересні

Пенсії за новими правилами: кожен українець отримає виплати

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, через надзвичайно велику кількость ДТП, у Вінниці буде додатково встановлено 80 камер відеоспостереження.

Також Знай.uа писав про те, що за статистикою 0,3% ДТП сталися через несправність автомобілів.