У Харкові біля супермаркету “Восторг” на вулиці Клочківській пролунали постріли, повідомляє портал “Лига.Новости”.

Як повідомляється, зараз на місці працює слідчо-оперативна група. Досі залишається невідомо, чи це був збройний напад, чи перестрілка. За словами очевидців у соціальних мережах, один з постраждалих від пострілів помер у кареті швидкої допомоги, іншого доправили до міської лікарні швидкої та невідкладної допомоги. Зараз він знаходиться у важкому стані.

В місті нараз оголошено план “Перехоплення”.

Нагадуємо, що днями в Сумах пасажир таксі розстрілів водія через різницю в тарифах у три гривні.

Нагадуємо, що сьогодні у Дніпрі водій маршрутки нахамив матері загиблого на Донбасі бійця, яка хотіла проїхати за пільговим посвідченням.

Популярні новини зараз

Перевірок стане більше: податкова почала більш ретельно контролювати доходи громадян

Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку

Перевірки ТЦК на блокпостах: до чого не можуть примушувати водіїв

ПриватБанк виплатить по 2000 грн: як отримати гроші на рахунок

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, через надзвичайно велику кількость ДТП, у Вінниці буде додатково встановлено 80 камер відеоспостереження.