На вихідних біля будинку, в якому живе кандидат на посаду голови Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, згорів мікроавтобус, повідомляє портал “Depo.ua”.
Як повідомляється, згорілий мікроавтобус був запаркований в 10 метрах біля машини Кучера та не належав нікому з мешканців будинку. Сам кандидат у губернатори припускає, що загоряння могло бути не випадковим, але не виключає й можливості умисного підпалу з метою тиску на нього.
Як повідомляв Знай.uа, що Президент Володимир Зеленський заявив, що опалювальний сезон у Львівській області опинилася на межі зриву.
Україна на межі трудового колапсу: кому доведеться працювати до глибокої старості
Обмежено придатних відправляють на передову: хто вирішує долю військовослужбовців
Українцям спустошать кишені: за запізнення зі сплатою комуналки нарахують штрафи
Важливі оновлення у "Резерв+": декілька секунд на те, чого чекали тиждень
Також Знай.uа писав, що справжній крик душі з'явився в соціальній мережі від мами учня 6 класу, яка побачила домашнє завдання своєї дитини з української літератури.