В турецькому місті Ізмір пройшли міжнародні молодіжні змагання з шашок. Друге місце посіла українка з Харкова Катерина Мусієнко, передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА.
Як повідомляється, у змаганнях брали участь дві сотні юних спортсменів з 14 країн. Катя завоювала «срібло» у категорії «юні надії», за вісім турів набравши 12 очок. Вона поступилася першістю лише росіянці Єлизаветі Васильєвій, яка набрала 14 очок. На третьому місці – китаянка з 10 очками.
Крім того, українка стала четвертою у бліці.
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Хворі стають здоровими: українцям масово анулюють діагнози - ВЛК закінчується повістками
Нагадаємо, "Видатні діти України": франківська школярка потрапила в енциклопедію.
Як повідомляв раніше Знай.uа Олена Кравець з "Квартал 95" втягнула дочка у доросле історію: "Хочеш бути красивою, але народився чоловіком?"
Також Знай.uа писав про те, що пишається вся Україна: маленький франківчанин взяв "золото" на чемпіона світу з шашок.