Діючий Харківський міський голова Геннадій Кернес візьме участь у чергових виборах.

Про це мер Харкова повідомив в інтерв'ю виданню "Українська правда".

"Ми підемо на вибори самостійно, нашим Блоком Кернеса — Успішний Харків". Я думаю, моя команда зробила досить, щоб мати успіх... Я сам теж піду на вибори", - сказав мер Геннадій Кернес.

Якщо харків'яни підтримають чинного мера, то він займе посаду міського голови вже втретє.

Геннадий Кернес, фото: Город Х

Популярні новини зараз

Замовив з-за кордону — отримай штраф: українців шокували новими правилами поштових відправлень

Нацбанк виводить з обігу частину грошей: чим їх замінять

Водіїв чекають радикальні зміни: суворі перевірки лише початок, всіх "прогонять" через "Оберіг"

Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше

Показати ще

У цілому ситуація для діючого мера Харкова більш ніж сприятлива. Але важливо розуміти, за що саме буде боротися Кернес на осінніх виборах.

По-перше, власне переобрання на посаді мера. Це завдання станом на зараз виглядає найбільш реалістичним. Ні нова влада, ні старі еліти не мають свого кандидата, здатного розбити Кернеса.

По-друге, збереження великої фракції і створення коаліції в міськраді. Керованість міста – головний аргумент Кернеса перед виборцями і політичними союзниками.

по-третє, чого б це не коштувало, завести потужну фракцію в облраді. Після завершення децентралізації виконкоми облрад візьмуть на себе виконавчі функції, які зараз лежать на ОДА.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Президент відмовиться від токсичних кандидатів на користь Тищенко - політичний аналітик

Як повідомляє портал «Знай.ua» Вибори мера Києва: столицю чекає запекла боротьба Кличко і Пальчевського

Також «Знай.ua» писав, що Кернес підгодовує харківських пенсіонерів перед виборами, "гречку в законі" засвітили на фото