Альпініст, що позбувся ніг, підкорив Ельбрус. Рустам Набієв на одних руках зміг піднятися на вершину гори, сходження тривало 15 годин.

Пік найвищої гори в Росії знаходиться на висоті 5642 метрів.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

До сходження Набієв готувався близько півроку. Спочатку він збирався піднятися на спеціальних санях, але плани змінилися і йому довелося здійснювати сходження на руках.

"Це 13 кілометрів підйомів і спусків і 15 годин роботи. Так я став першою людиною в історії гори Ельбрус, який зійшов на вершину на одних руках!" - написав Рустам Набієв.

Популярні новини зараз

Все життя працювали даремно? Чому ПФУ нараховує копійки попри великий стаж

Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість

Користуватися доведеться дуже економно: куб води подорожчає до 112 грн

Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив

Показати ще

5 років тому хлопець опинився під завалами казарми в Омську, за його життя боролися лікарі, але ноги зберегти не вдалося. Зараз Рустаму 28, у нього є кохана дружина і дві дочки. Він цінує життя і насолоджується кожним днем.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Українка з "Кобзарем" підкорила Арарат і зворушила земляків зізнанням: "хотіла прославити Франківськ"

Як повідомляє портал «Знай.иа» На Говерлі знайшли 8-річну дитину без батьків-пішли в гори і втратили дочку

Також «Знай.иа " писав, що Сюди ще не ступала нога людини-магічна гора Кайлас в Тибеті творить чудеса