Чинний мер Харкова Геннадій Кернес, ймовірно, залишиться на посаді. Градоначальник перемагає на місцевих виборах у першому турі з підтримкою 61,2% виборців.
Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.
Також команда Кернеса паралельно проводила своє опитування. За його результатами, мер Харкова теж перемагає.
Через те, що харків'яни давно не бачили мера, то вони стали розсіювати паніку навколо "пропажі" Геннадія Кернеса. Деякі навіть впевнені в тому, що до цього причетний перший заступник градоначальника Ігор Терехов.
Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни
Третя хвиля похолодання: синоптики прогнозують сильні морози
ПриватБанк встановив суворі ліміти: що треба знати клієнтам
Опалювальний сезон вже закінчено: кияни залишаться без тепла до кінця зими
Кернес зараз перебуває на лікуванні в німецькій клініці "Шаріте" і оскільки там "дотримуються своїх заходів безпеки", то робити фото і відео всередині медустанови - заборонено. І через це "пропажа" Кернеса обростає небилицями і різними жартами на тему: "Де Кернес?".
Але, харків'яни не сумують і навіть вже "знайшли" Кернеса.
Фотофактом поділилися в Телеграм-каналі "Kharkiv Journal".
На фото присутнє фото мішка з бюлетенями, на якому приклеєний папірець з фразою "міський голова".
"А ми то думали, де Кернес ? А він в мішках кочує. Природно звідти і селфі не зробиш і відео не запишеш", - жартують харків'яни.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Син хворого Кернеса пояснив, чому мер "ховається": "це образа"
Як повідомляє портал «Знай.иа» Кернес стежить за виборами з лікарняного ліжка: "ніяких сумнівів"
Також «Знай.иа " писав, що Збожеволілі харків'яни горюють по Кернесу, "віддувається" заступник: "де ж Гена?"