Харківський міський голова Геннадій Кернес планує повернуться додому з лікування в Німеччині до 30 грудня.
Про це повідомив бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс на своєму Телеграм-каналі, вчора, 7 грудня.
За його словами, Кернес також оцінив підготовку Харкова до Нового року. У той же час про самопочуття мера Фукс нічого не сказав.
"Розмовляв з Геннадієм Адольфовичем. Поцікавився, як самопочуття, а він у відповідь запитує: як Харків готується до Нового року? Рідні показали йому фото і відео. Сподобалося. Передає привіт Харкову і харків'янам. Планує 30 грудня бути вдома"— написав Фукс.
Виплатять 500, 800 або 1300 грн: хто з пенсіонерів отримає додаткові гроші
Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі
Платити доведеться всім: в Україні готують додатковий податок
Нагадаємо, Харківська міськрада зібралася на засідання і затвердила зміни до регламенту своєї роботи, щоб управляти містом без градоначальника.
Відповідне рішення депутати прийняли 2 грудня. У засіданні взяли участь 66 обранців старого скликання.
Сенс прийнятих змін в тому, що б провести першу сесію нової міськради і обрати його секретаря і без присяги мера.
Тобто, у разі відсутності в місті мера управляти Харковом буде саме секретар міської ради.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Добкін заговорив про хворого Кернеса і звільненого Кучера: "чужинцям тут не місце"
Як повідомляє портал «Знай.иа» Хворий Кернес може "посунути" сесію міськради в Харкові
Також «Знай.иа " писав, що Харків'янам повідомили, коли чекати Кернеса додому- " він полетів, але обіцяв повернутися"