Суд задовольнив позов Держекоінспекції про припинення роботи ТОВ «Харківський коксовий завод «Новомет»

Харківський окружний адміністративний суд прийняв рішення тимчасово зупинити діяльність підприємства по виробництву коксу та кам`яновугільної смоли ТОВ «Коксовий завод «Новомет», частково задовольнивши позов Держекоінспекції.

«Відновити роботу цей суб'єкт господарювання зможе лише після отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря», - пояснив голова ДЕІ Андрій Мальований.

Він нагадав, що право людей на безпечні для життя і здоров’я екологічні умови прописане у Конституції України.

«Сподіваюсь, що і надалі суд у винесенні вироків у першу чергу керуватиметься Конституцією України, яка гарантує право людей на чисте довкілля!», - зауважив Андрій Мальований.

Популярні новини зараз

Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще