Євген Грицков за власним бажанням написав заяву про звільнення з посади заступника голови Харківської обласної державної адміністрації.
Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства.
На посаду заступника Грицкова призначив ексглава регіону Олексій Кучер 31 січня 2020 року. Колишній проректор Харківського національного університету міського господарства влип відразу в декілька скандалів.
Спочатку по соціальних мережах розлетілися фото, на яких вони разом з Михайлом Добкіним позують в Берліні з червоним прапором. Пізніше чиновник отримав посаду керівника обласної ради з національно-патріотичного виховання. Однак після протестів, влаштованих учасниками патріотичних організацій, Грицкова зняли з посади.
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу
Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка
Нагадаємо, раніше Урок патріотичного виховання в дитячому садку перетнув критичну межу: відео
Як повідомляє портал «Знай.ua» "Любитель червоних ганчірок", - Білецький прокоментував призначення на пост одного Добкіна
Також «Знай.ua» писав, що Дружок Добкіна переметнувся до Кучеру і буде вчити харківську молодь патріотизму - "любитель червоних прапорів"