У Харкові в ботанічному саду імені Каразіна зацвіли підсніжники.

Про це передає МГ "Об'єктив".

Відомо, що ці червонокнижні первоцвіти прокидаються навіть в сильно промерзлому грунті.

"Вони прокидаються навіть у сильно промерзлому грунті, розповідають експерти. І нагадують - більшість цих рослин дуже рідкісні", йдеться в повідомленні.

Варто нагадати, що зривати і продавати первоцвіти заборонено за законом так як вони занесені до Червоної книги України.

Раніше ми писали, у Святошинському районі столиці помітили перші проліски.

Сталося це в понеділок, 1 березня. Жителі Борщагівки помітили на вулиці Зодчих проліски. Перші паростки пробилися з-під землі і почали цвісти.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше На Закарпатті масово цвітуть вербові котики, українці не вірять очам: "Різдво чи Великдень?"

Як повідомляє портал «Знай.иа» На Закарпатті "вибухнув" японець, очевидці не вірять очам:"це вперше". Незважаючи на низьку температуру, на Перечинщині зацвітла Японська яйва.

Також «Знай.иа " писав, що На Закарпатті несподівано прокинулася "божевільна сакура" - не дочекалася весни. У центрі Мукачева нещодавно розцвіла "божевільна" сакура, яка не чекає весни і щорічно розпускає квіти в січні-лютому.

Популярні новини зараз

Українців попередили про аномальну осінь: якою буде погода найближчими місяцями

Передача показників лічильника по-новому: про які зміни попереджають

П’ять хвороб, лікування яких має бути безкоштовним: на що мають право пенсіонери

Не всі пенсіонери знають: з вересня можна отримувати ще 1 297 грн щомісяця

Показати ще