Після захоплення більшої частини Сумського ринку, екс-глава Харківської області Михайло Добкін намагається забрати під свій контроль і інші ринки Харкова, повідомив «Insider News».

За словами ЗМІ, після смерті Геннадія Кернеса Михайло Добкін почав застосовувати рейдерські схеми для захоплення ринків Харкова. «На даний момент екс-губернатор віджав більшу частину Сумського ринку. Але цього йому виявилося замало. Добкін збирається провести рейдерське захоплення Центрального ринку, а також ринку на Студентській, Новосалтівського, Холодногірського, Кінного, ринків Павлово Поле і Соллі - плюс. А це близько 70 тис. торгових місць і більше 100 тисяч працівників, які стануть безробітними», - зазначило видання.

Там нагадали, що Добкін раныше вів боротьбу за Сумській ринок з Олександром Фельдманом. Тепер же Фельдман разом з ситуативним союзником Добкіним вирішив виступити на противагу наступнику Кернеса в.о. міського голови Харкова Ігорю Терехова.

«Заради власної вигоди Михайло Добкін справдешній змінює масті: зовсім недавно він публічно підтримував Геннадія Кернеса в питанні «Барабашово» і Сумського ринку в боротьбі з Олександром Фельдманом, а зараз тисне йому руку. Нічого особистого - «тільки бізнес»», - написав автор статті.

При цьому Фельдман і його компанія «Концерн АВЕК» є фігурантами низки скандалів, пов'язаних з управлінням ринку «Барабашово». «Договір, який уклали з «Концерн АВЕК», виявився незаконним. Податки в міський бюджет не сплачувались. Багато підприємців кинули свої торгові місця через фізичне протистояння. Б'ють скла, відключають електрику. І так два роки», - навело ЗМІ слова одного з підприємців ринку.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

«Схоже, Михайло Добкін вирішив остаточно вбити харківські ринки, а разом з тим залишити десятки тисяч людей без роботи», - констатувало видання.