Жителей харьковского зоопарка - слонов Аун и Тэнди - переселили в новый персональный вольер, который построили вместо старого.

В пресс-службе KharkivZoo рассказали, что новая постройка является частью большого комплекса "Королевство слонов", и располагается на 1412 квадратных метров: это вшестеро больше, чем было раньше.

"Стены вольера декорированы скульптурным бетоном, на полу, устланном песком, лежат огромные валуны. Кормушки расположены наподобие, как в дикой природе - в стенах и на стволах деревьев. А сами деревья еще и выполняют функцию чесалок для слонов, ведь они любят почесатися о крепкие стволы. Поскольку вольер летний, на его территории расположен солнце- и дождезащитный навес с камышовым потолком", - рассказали в зоопарке.

Популярні новини зараз

Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима

У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних

Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам

"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого

Показати ще

Тим часом на Львівщині звільнили ведмедя, над яким знущалися 12 років. Повідомляється, що на Львівщині звільнили ведмедя Михайла, якого 12 років утримували на території готельно-ресторанного комплексу Шепільська в жахливих умовах. Власники тварини постійно обманювали відвідувачів і говорили про те, що з ним добре поводяться. Насправді ведмедя тримали в крихітному вольєрі і всіляко над ним знущалися.

Нагадаємо, що у зоні відчуження засікли стадо здичавілих корівок

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Запоріжжі судитимуть шкуродера, який угробив таксу

Також, "Знай.uа" писав, що "Єгипетський злодій" позбавив харків'ян врожаю капусти