У Дніпропетровській області ставок став багряно-червоним. Як виявилося пізніше, це молокозавод і місцева свиноферма виливають у водойму відходи і кров тварин.

Відповідні фото опублікував Telegram-канал "Україна в шоці".

"Екологи кажуть, що підприємства підписало договори з ЖЕКом, тому ці дії вважаються цілком законними. Активісти провели рейд і на гарячому зловили цистерну, з якої лилися відходи. Мертве море по-українськи", - йдеться в публікації.

Популярні новини зараз

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще
За словами еколога, вони спіймали на гарячому автоцистерну, яка зливала в ставок відходи підприємства "Агро-Овен" (спеціалізується на виробництві птиці).
Окрім того, водойму забруднюють місцева свиноферма і молокозавод. Правоохоронці зафіксували факт зливу та викликали слідчо-оперативну групу.

"Ставок червоного кольору від крові тварин і відходів різного походження. "Дозвіл" надало КП... це просто жахіття. Знищення навколишнього середовища на рівні комунальних установ таке ж саме, що й на рівні державних органів", - написала в мережі Facebook співробітниця Міністерства захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Тетяна Лампика.

Публікація Тетяни Лампіки, скріншот: Facebook

Раніше повідомляли, ведмедик Умка загинув у зоопарку через недобросовісних відвідувачів: "Не зміг з ним впоратися".