Вдова покійного мера Харкова Геннадія Кернеса, Оксана Гайсинська має велику аудиторію шанувальників у соцмережі Instagram, з якими регулярно ділиться цікавими публікаціями. Цього разу вона вирішила показати, як починає день.
У розділі "сторіз" Оксана Гайсинська опублікувала кілька знімків і показала, чим займається вранці.
На першому опублікованому фото можна побачити три плоди незвичайної каплевидної форми білого кольору, які лежать на тарілці чорного кольору.
У підписі до фото Оксана Гайсинська написала лише одне слово: "Прокидаємося".
Або працюйте, або сидіть на пенсії: стареньких змушують кидати роботу
До 15 000 гривень: хто з українців може отримати допомогу від держави цієї весни, програма вже розпочалася
Деяким українцям хочуть урізати пенсії: кому зменшать виплати
Багатоповерхівки почнуть переобладнувати: мають бути готовими
На наступному знімку можна побачити книгу Крістофера Хемптона під назвою "Небезпечний метод", яка лежить на плетеній поверхні.
Варто відзначити, що останнім часом Оксана Гайсинська стала активніше розміщувати публікації в розділі "сторіз". В основному вони складаються з фотографій страв, музичних композицій і її селфі.
Нагадаємо, що Леся Нікітюк у бікіні засвітилася із завидним красенем: пестила вуха
Як повідомляв портал "Знай.uа", Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"
Також, "Знай.uа" писав, що Ольга Сумська знову виходить заміж: Роксолана розкрила подробиці весілля