Щорічно в серпні людству випадає величезний шанс, щоб поспостерігати за одним з найпотужніших метеорних потоків в році під назвою Персеїда.

Його можна спостерігати протягом мало не цілого місяця, але пік зорепаду очікується десь 11-13 серпня, коли в небі падаючі "зірки" будуть з'являтися щохвилини. Взагалі метеорний потік виступає природним явищем, завдяки якого в небі можна побачити сотні небесних тіл з'являються і моментально зникаючих, залишаючи за собою лише невеликий слід на небі протягом секунди або менше.

Зорепад Персеїди

Але ж явище циклічне, так як Земля в цей час проходить через шлейф пилових частинок, які залишилися від комети Свіфта-Таттла, поступово згораючи в атмосфері нашої планети, як раз таки і утворюючи метеорний потік.

Людству пощастило, бо за подібним явищем можна спостерігати з будь-якої точки нашої планети. І при цьому експерти "настійно" рекомендують вибиратися за місто, щоб спостерігати за зорепадом Персеїди. Бо чим далі ви від'їдете від штучних джерел світла, тим буде краще видно небо. І варто взяти з собою плед, щоб була можливість лягти, адже так набагато зручніше спостерігати за цим астрономічним явищем.

Популярні новини зараз

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Зорепад, скріншот: YouTube

Нагадаємо, уламки ракети SpaceX Ілона Маска ошелешили тисячі людей: падали прямо з неба

Як повідомляв "Знай.ua", Венера максимально наблизиться до землі: коли і де можна спостерігати пік зорепаду Персеїд

Знай.ua писав, наступний шанс буде через тисячі років: українці побачили комету Neowise, захоплюючі кадри