У Харкові на будівлі міськради з'явилася меморіальна дошка, встановлена в пам'ять про померлого мера Геннадія Кернеса.

Фото в соціальних мережах опублікували очевидці.

Чиновники планують провести урочисте відкриття дошки 23 серпня – в День міста. Родичі покійного мера прокоментували новий пам'ятник. За їхніми словами, скульптор точно відобразив характер Геннадія Кернеса на меморіальній табличці. До того ж, автор не забув про знакові об'єкти міста, які значили для нього так багато.

Фотографувати табличку забороняють, але у городян це вийшло, перш ніж пам'ятний предмет завісили.

Популярні новини зараз

В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина

Путін може завдати ракетних ударів по Польщі

Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться

Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину

Показати ще

На фотографії видно, що зазначена меморіальна дошка розташована на площі Конституції. Вона знаходиться по ліву сторону від входу в міськраду. З правого боку розташувалася меморіальна дошка Євгену Кушнарьову - ще одному померлому меру.

За планом, урочисте відкриття дошки розпочнеться о 10: 00, 23 серпня. У середині серпня стало відомо, що на будівлі міськради підготували місце для таблички на честь Кернеса. Дизайн меморіальної дошки створив скульптор Олександр Рідний. Дошка складається з трьох елементів: зображень, текстової частини і портрета Геннадія Кернеса. Текст розташував внизу таблички.

З підпису видно, що в 2006 – 2020 роках в будівлі працював почесний харків'янин, міський голова Геннадій Кернес. У верхній частині зображені знакові місця міста. Вони з'явилися в той період, коли Геннадій Кернес займав пост мера: міст на «Стрілці», колесо огляду, Центр надання адмінпослуг, станція метро «Перемога».

Нагадавши, харків'яни тиждень святкуватимуть День міста та День Незалежності України

Як повідомляв портал " Знай.ІА", Геннадію Кернесу було б 62

Також " Знай.ІА " писав, що кожен з основних гравців позиціонує себе в якості спадкоємця пана Кернеса