У Харкові невідомі розіслали повідомлення про те, що у шести будівлях закладено вибухівку. При чому зробили вони це від імені президента України Володимира Зеленського.
Серед нібито замінованих будівель Хоральна синагога, єврейський культурний центр “Бейт-Дан”, мечеть на вулиці Ярославській, обласна лікарня, дитячий садок та консульство Албанії. Наразі на кожному з об’єктів працюють представники правоохоронних органів, які шукають вибухівку.
Нагадаємо, що в Мерефі під Харковом загорілось сміттєзвалище. Місцеві жителі розповідають, що це загоряння — вже далеко не перше.
Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що Укрзалізниця запустила потяг “Харків-Генічеськ-Харків”, який не виправдав сподівань пасажирів.
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Також портал “Знай.ua” розповідав про незвичне природне явище, яке могли спостерігати харків’яни — червоний місяць.