У Харкові суд задовольнив клопотання про зняття арешту з позашляховика Lexus Олени Зайцевої, на якому було вчинене резонансне ДТП, повідомляє портал “NewsRoom”.
Як повідомила представник потерпілих Лариса Матвеєва, ця машина належить вітчиму Зайцевої і вона вже не цікава правоохоронцям в якості речового доказу. Тому було прийняте рішення про повернення транспортного засобу його власнику.
З аналогічним клопотанням звернувся інший обвинувачений в цьому ж ДТП Геннадій Дронов, але його історія трохи інша: на Volkswagen дронова наклала арешт виконавча служба.
Нагадуємо, що раніше Матвеєва повідомляла про те, що вирок Зайцевої та Дронову не виконано в повній мірі.
Встановіть важливий пристрій: "Нафтогаз" попередив українців
Сніг, туман та потепління: погода у листопаді буде непередбачуваною
Податок для пенсіонерів: кого та чому змусять заплатити
ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню
Як повідомляв портал Знай.ua , за надзвичайно велику кількість ДТП, у Вінниці буде додатково встановлено 80 камер відеоспостереження.
Також Знай.ua писав про те, що за статистикою 0,3% ДТП сталися через несправність автомобілів.