В декількох харківських джерелах води знайшли домішки, які непридані для вживання людиною.
Про це повідомили в обласному лабораторному центрі.
Так стало відомо, що у п'яти харківських джерелах вода виявилася непридатною для вживання в їжу. У 2019 році в дванадцяти міських джерелах та каптажах брали на аналіз 56 зразків води.
Фахівці лаболаторії брали на перевірку воду у найпопулярніших серед харків'ян джерелах. В лабораторії повідомили, що протягом 2019 року по всіх джерелах фіксувалися відхилення від норми за мікробіологічними показниками. Але, в окремий чорний список потрапили три джерела: на вул. Ст. Зубенко, 25, з-за перевищення норми по кількості сульфатів, а джерела в селищі Олешки і парку "Юність" - через перевищення норм за показниками нітратів.
"Дослідження показали, що природні джерела не можна розглядати як джерела якісної і безпечної води. Підземні водоносні горизонти, які живлять джерела, не захищені від поверхневих забруднень - мікроорганізмів і різних хімічних речовин. Тому воду з будь-яких колодязів і джерел завжди необхідно кип'ятити", - зазначили санлікарі.
Нагадаємо, що у Києві з'явився перший еко-парк, де і що там є: "їжачок в тумані" і туалети для собак
Пенсіонери отримають непогану доплату, але не просто так: які умови
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку
"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Як повідомляв портал Знай.uа , у Києві впроваджують систему громадського транспорту електронний квиток.
Також портал Знай.uа писав, на вулицях Києва з'явилося ще більше контейнерів, з допомогою яких можна розділяти сміття для подальшої переробки.